ТОВ «Джейсік Україна» - єдиний офіційний представник в Україні зварювального обладнання торгової марки JASIC. У 2016 році ми вийшли на роздрібний ринок, щоб задовольнити потреби пересічних споживачів, яким потрібен один аппарат і комплектуючі до нього, але немає потреби у придбанні оптових партій.

Головний офіс компанії “Jasic” розташований у Китаї. Виробничі процеси сертифіковані у відповідності до  ISO9001. Про якість і надійність промовисто свідчить той факт, що крім товарів під власними торговими марками компанія виробляє обладнання для таких брендів як Migatronic, ESAB і Lincoln Electric. Щорічно виділяються кошти на проведення досліджень у галузі удосконалення зварювальних технологій, які дозволили зареєструвати більше ніж 50 національних патентів.

Купуючи обладнання кожен клієнт отримує 12 місяців гарантії на апарати. Власний сервіс-центр виконує гарантійне обслуговування придбаного у нас зварювального обладнання, а також його подальший супровід і ремонт. Також можливий ремонт обладнання інших виробників.